11 روز گذشت

یکشنبه 7 مهر‌ماه سال 1392 ساعت 09:33 ب.ظ

تپلی جوونم...

نمیدونی چقدر انرژی میگیرم وقتی عکس هات رو به بقیه نشون میدم و با تعجب میگن چقدر چاق شده!!!!!!!

آخه قبل از رفتنت خیلی استرس داشتم. همه می گفتن وقتی برگردی خیلی لاغر و ضعیف می شی طوری که نمی شناسمت راستش رو بخوای نصف گریه هایی که میکردم برای همین بود فکر میکردم خیلی بهت سخت میگذره حالا فهمیدم که راست میگفتی داری میری پیش عشقت آخه آدم در کنار عشقش که لاغر و ضعیف نمیشه...

از دیشب که با اسکایپ یک مکالمه تصویری عالی داشتیم خیلی خوبم البته خوب و فوق العاده دلتنگ. صبح تا حالا هم نشستم پای سیستم تا هر وقت تونستی کانکت بشی دوباره ببینمت و با هم حرف بزنیم.

امشب اولین شبی هست که خونمون نمیخوابم. آخه تا کی بقیه رو معذب کنم که بیان پیشم؟ اومدم خونه نیا، نشستم رو تراس و لپ تاپ و گذاشتم رو پام و همینطور که تایپ میکنم به آهنگای غمگینی که نیا گذاشته گوش میدم (خانوادگی افسرده ایم هااااا)

راستی این هفته که رفتم کلاس گند زدم :( آخه اصلا تمرین نداشتم و به استادم قول دادم که برای جلسه بعد حسابی تمرین کنم اما از سه شنبه تا حالا فقط امروز تونستم تمرین کنم. طبق معمول هر هفته دعا کن که به خیر بگذره.

راستی تا دیر نشده بگم که خواهر کوچولوی چاقم هم التماس دعا داشت. گفت براش دعای کنی که لاغر شه. طوری که از شواهد پیداست کاری از دست خودش بر نمیاد دیگه.

دختر خاله م هم گفت براش دعا کنی که چند روز دیگه که عمل بینی داره به خیر و خوشی و خوشگلی از اتاق عمل بیاد بیرون.

برای همکارم هم که قبلا بهت گفتم مخصوص مخصوص. دیگه خودت میدونی یه جوری خدا رو بذار تو رودرواسی.

راستی رضا دوستت هم التماس دعا داشت دیروز زنگ زد و گفت که هر کاری حتی خرید دارم بهش بگم. گفت درسته که تهرانم اما از همین جا تمام کارات رو ردیف میکنم. اصلن رضا یه تهرونی تمام عیار ِ با مرام با مرام. دعا کن به قول خودش بختش باز بشه :)

از طرف خاله کوچیکه هم من میگم التماس دعا، اینروزا عمیقا درکش میکنم تنهایی خیلی سخته تپل جون دعا کن هیچ کس تنها نمونه که از سرطان بدتره.


راستی بین خودمون بمونه یک کیلو چاق شدم. نه اینکه فک کنی فکر و خیالم کمه !!! اتفاقا برعکس، فک کنم تاثیر طب سوزنی داره از بین میره دیگه.

اُه صاحبخونه اومد زشته بیشتر از این پای سیستم بشینم. بی صبرانه منتظر عکس های کچلی ت هستم

غصه نخوری ها از قدیم گفتن مرد باید خوشگل باشه کچل و کمی چاق (خود خودشی )


دوست دارم.  تپلوی  کچل خودمی


del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo